AEG Solar Solutions

Unikátne 360° riešenie od AEG pre rezidenčné inštalácie.

Že ide o správnu voľbu, dokazuje ocenenie EUPD Top Brand PV Award za rok 2022 pre spoločnosť AEG Solar Solutions.
Jednoznačnou výhodou striedačov od značky AEG je veľmi tichý chod vďaka pasívnemu chladeniu. Striedače disponujú šikovným monitoringom vlastnej spotreby, vďaka ktorému minimalizujú odbery z distribučnej siete. Majú zabudovanú prepäťovú ochranu pre zvýšenú životnosť - Type II SPD (DC) a IP66. Produktová záruka je 10 rokov s možnosťou predĺženia až na 15 alebo 20 rokov.
Vysokonapäťová LiFePo4 batéria AEG je dodávaná so zárukou 10 rokov alebo 6000 cyklov. Jej výhodami sú vysoké vybíjacie prúdy 20A/40A a maximálna flexibilita - možnosť pripojenia až 4 batérií paralelne (10-50 kWh). Batéria ponúka "all-in one" riešenie, kedy v jednom produkte nie sú len samotné batériové moduly, ale aj tzv. "balancer" BMS, ktorý vyrovnáva napätia medzi modulmi.
Solárne moduly a výrobné zariadenia AEG sú v súlade s najnovšími normami, aby bola zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť. Každý modul prechádza náročnými kontrolami kvality predtým, ako môže začať svoju misiu dodávať čistú energiu do vášho domova a firmy.
Solárne moduly AEG sú certifikované podľa najnovších noriem IEC pre konštrukciu a bezpečnosť. Všetky výrobné zariadenia sú certifikované podľa ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a pravidelne kontrolované akreditovanými a nezávislými audítormi, aby bola zabezpečená kvalita výrobných procesov, environmentálnych opatrení a pracovnej politiky.